Kto je Nursery agency?

opatrovatelka_deti_prievidza_sluzby

Deti na prvom mieste

Sme si vedomí, že deti sú naša budúcnosť. Preto sa im venujeme plnohodnotne a snažíme sa rozvíjať ich danosti.
Byť rodičmi nieje jednoduché a najmä časovo náročné. Chceme rodičom pomôcť počas ich neprítomnosti. Aby vedeli, že v momente, keď musia byť práve niekde inde sú ich deti v poriadku a využívajú svoj čas efektívne.

navrh finalny y

Prečo NURSERY AGENCY?

Naším cieľom je zabezpečiť pre dieťa starostlivosť primeranú jeho veku, záujmom, vzdelávaniu, bezpečnosti, ale i zábave. Chceme, aby bolo v našich „rukách“ rado a vy ste sa mohli pokojne venovať buď svojim povinnostiam, alebo si dopriať trošku relaxu.

Ponúkame služby, ktoré dokážeme upraviť podľa vášho želania a požiadaviek. Z tohto dôvodu si môžete vybrať stráženie pravidelné i nepravidelné, dlhodobé i krátkodobé, sedem dní v týždni, teda i počas sviatkov a prázdnin. Pre nás nie je problém dať naň pozor i v čase, keď je choré. Zabezpečíme taktiež vyzdvihnutie vášho „pokladu“ zo škôlky, školy alebo krúžkov.

Niečo o mne...

Ahoj volám sa Aneta. Som 23-ročná slečna s milým a priateľským vystupovaním a chuťou venovať sa deťom. Ako študentka som príležitostne pracovala ako opatrovateľka detí. Tá práca ma natoľko bavila a napĺňala, že som sa aj po ukončení štúdia rozhodla, že moje hobby sa stane aj mojou prácou. Založila som agentúru Nursery Agency, ktorá má za úlohu zastrešovať potreby opatrovania detí. Chcem pomáhať mamičkám, ktoré potrebujú pracovať, oddýchnuť si alebo niečo vybaviť.

"Človek nemiluje deti pretože sú to deti, ale zamiluje si ich skrz náklonnosť, ktorá vzniká pri ich výchove."

Aneta Jarolínová

Zakladateľka Nursery Agency

separator
to top button