Povedali o mne...

referencie_opatrovanie_deti

Prečítajte si pár overených referencií

Aj vďaka referenciám z predošlých opatrovaní môžete zistiť niečo o mne. Prečítajte si, čo si myslia rodičia o mojom opatrovaní ich detí.

separator

Keď  sme sa rozhodli pre našu malú princeznú, boli sme šťastní, ale žili sme s tým, že jej bude musieť robiť spoločnoť opatrovateľka. Mali sme šťastie, od 4 mesiacov sa nám starala šikovná študentka, ale mala ambíciu odísť do zahraničia a preto ju vystriedala jej sestra.

Anet si na malú veľmi rýchlo zvykla. Ich dni sú plné šťastia, radosti, hrania a keď im po dvoch rokoch pribudol pes ( náš nový člen) tak Anetka si zvykla postarať sa o oboch ( aj ked si myslím, že to často nemá ľahké)

Naša princezná je totiž veľmi hyperaktívna, hrajú sa, kresllia si, chodia na prechádzky dokonca aj varia. Bude veľmi ťažké zvyknúť si na školku, do ktorej pôjde už v septembri.

Anet veľké Dakujem

10622837_10202346154174966_7105880841857783555_n
Táňa a Zoyka ( 3r)

S agentúrou a opatrovateľkou som veľmi spokojná. Vždy keď potrebujem sa môžem na ňu obrátiť. Promptne sa prispôsobí keď ju potrebujem. Môj syn Aďko si ju veľmi obľúbil. Je to veľmi milá, ochotná a spoľahlivá slečna. Určite ju veľakrát ešte využijem a odporúčam ju. Ďakujem

DSC_0263 (2)
Janka a Aďko (4r)

Keď som sa prvykrat odhodlala nechať svoje dve deti doma s opatrovateľkou bola som cela nesvoja, plná obáv a strachu. Ten pocit, že niesom doma ja ale iný človek ma znervozňoval (čo si myslím, že je pre matku prirodzené). Ale Anetka ma utvrdila v tom, že moje obavy boli úplne neopodstatnené. Deti si ju hneď oblúbili, boli veselé, napapané a doma bolo čisto tak ako keď som odchadzala. Žiadny náznak nezvladnutia situácie. Od tohto dňa využivam Anetkyne služby vždy, keď potrebujem niekde íst bez mojich malých pokladíkov či už je to súkromné alebo pracovné a viem, že sú v dobrých rukách. Ďakujeme Anetka

Zuzana a Alžbetka

Nestačilo? Stačilo? Stretnime sa!

separator

Správi o mne

Zistite kto som. Prečítajte si referencie od rodičov alebo sa stretnime.

Rezervujte si termín

Zistite či máme ešte voľný termín, ktorý potrebujete.

Máte otázky?

Nenašli ste všetky odpovede na Vaše otázky? Opýtajte sa nás, čo Vás zaujíma.

to top button