Čo všetko ponúkame

Opatrovanie a stráženie detí

Služba opatrovanie detí Vám ponúka opatrovanie maximálne troch detí na jednu opatrovateľku. O deti bude maximálne dobre postarané vo všetkých smeroch. Príde až k Vám domov, takže nemusíte vy nikam chodiť. Opatrovateľka sa postará aj o stravu Vašich detí, podľa Vašich požiadaviek a chuti Vašich ratolestí. Opatrovanie a stráženie detí Vám vieme zabezpečiť v Prievidzi a okolí.

opatrovanie_deti_prievidza

Vyzdvihnutie detí zo škôlky, školy a krúžkov

Služba vyzdvihnutie detí rieši problém rodičom , ktorí nestíhajú alebo sú pracovne vyťažení. My sa postaráme o vyzdvihnutie Vašich detí odkiaľkoľvek. Bezpečne ich odvezieme domov, kde sa o nich postaráme, pokiaľ nepríde jeden z rodičov domov. Táto služba zahrňa aj: Zaniesť - počkať - vyzdvihnúť z krúžkov.

separator

Edukácia

Našim ďalším cieľom pri opatrovaní dieťaťa je dbať na jeho rozvoj. Rozvoj jeho individuálnych potrieb, talentov a nadaní cez hru a rešpektujúci prístup. Našou prioritou bude vyplniť čas deťom hrou a pohybom, priestorom vhodným na skúmanie, objavovanie a spoločnú komunikáciu. Pretože tvorivým a aktívnym experimentovaním podnecujeme deti, aby pokusom a omylom skúšali rôzne riešenia. Učíme sa prijať chybu a neúspech ako zdroj poznania, ako to, čo nás posúva vpred. Základom edukácie je zážitkové učenie. Dieťa sa stáva aktívnym bádateľom a nielen pasívnym primateľom.

edukacia_opatrovanie_prievidza
domace_prace_opatrovanie

Domáce práce

Vieme, že nie vždy sa dá pri malých deťoch udržať čistý domov. Preto Vám vieme pomôcť aj pri drobných domácich prácach. Nezastrešujeme upratovaciu firmu, ale vieme Vám zabezpečiť bežný poriadok v domácnosti ako je napríklad: žehlenie, pranie, vysávanie a umývanie podlahy.

Spoznajte nás!

Stretnime sa a dohodnime ako Vám vieme pomôcť
to top button